FORUMS

Manas īsas domas par mūziku un tiem , kas saka- tēlotāji.

... 25.12.2014. 09:54
Jācenšās darīt vissu kvalitatīvi, ja nesanāks itsevišķi mūzikā, tad būs dafiga gudrie heiteri... ;D
Cirsix 13.12.2014. 14:09
Kurš teica ka dzīvot būs viegli? Muļķības.
Andža 23.11.2014. 17:46
pret šādam problēmām dzīvē parasti palīdz smags fizisks darbs, mērķu nospriešana dzīvē un grūtību pārvarēšana, lai tos sasniegtu
Oskars. 30.10.2014. 01:12
Ļoti iespējams...jā..
Bet nu doma kā tāda...
fluffybum 30.10.2014. 00:39
Pasaule nekur nekāda nekļūst, viņa vienkārši tāda ir, bija un būs :)
Oskars. 27.10.2014. 13:13
Skujenieks, skujenieks.
Aikucs 27.10.2014. 10:33
Skujenieks atradies, mļin. :)
Klārks Oskars 26.10.2014. 13:00
Sveiki...
(Tā kā šis ir mūzikas portāls, es šeit arī vēlos dalīties savās pārdomās un viedokli...)
Cik gan tas ir jocīgi, es iespējams kādam tagad varu rakstīt muļķības, bet kādam ne. Vai es esmu jucis, vai vienkārši jau miris, bet liekas, ka pasaule ir kļuvusi diezgan apspiesta, cilvēce kļūst bezjūtīga, vienaldzīga un raupja. Protams, iespējams es neesmu tas, kas spēj mainīt vai iedvesmot pasauli, iespējams es neesmu un pat nekad nebūšu daudz kas, kas Es vēlos būt. Bet galvā man skraida diezgan aktuāla tēma...
Cilvēkiem neļauj vairs justies, kā tie tiešām jūtās, tiem neļauj būt tiem, kas tie ir, un kas tie vēlas būt. Šajā gadījumā es runāju saistībā ar mūziku un tiem , kas saka- tēlotāji.
Man pašam nācies dzirdēt par citiem un pat reizēm ,teikšu kā ir, arī pat pašam par sevi. Es, protams, par to vien varu nospļauties, bet tas, tomēr, ir riebīgi un kaitinoši, var gadīties, ka pat ļoti aizvainojoši.. Kāpēc visi kļūst kādam pielīdzinami? Kāpēc cilvēks kurš spēlē, kurš dzīvo savu dzīvi, laimīgs vai nelaimīgs, kaut kas vai nekas, kurš ir iedvesmojies mazliet no kaut kā, tiek dēvēts reizēm par tēlotāju un kā tās, teiksim reģistrētās leģendas vai slavenības atveidotāju, kaut ‘viņš’ tiešām ir tas kas viņš ir? Bet redz citi to neredz, citi tikai tajā saskata kādu citu, teiksim to ‘slavenāku’, un tad tiek atrastas kādas sakritības un sākās – Nu neizdevies Deivs, neizdevies Kurts, neizdevies Dilans, neizdevies Jangs un tā tālāk….Kas par sūdiem? Viņi arī ir cilvēki, tādi paši kā mēs, ‘viņi jūtās tāpat kā mēs, mēs jūtamies tāpat kā viņi’, CILVĒKI, tos dēvē par CILVĒKIEM, ,mēs visi esam savā ziņā tik līdzīgi.
Saki neizdevies? Es gan domāju ir izdevies gan, ‘viņš’ ir izdevies PATS ‘viņš’, bet cilvēce redzot kādu līdzību uzreiz sāk pārmest, it kā tās reģistrētās leģendas būtu tie īpašie cilvēki kuri būtu jūtu autori, emociju attieksmes autori, un ‘mums parastajiem tā nevar būt’ mums nevar būt savu jūtu, mums nevar būt savas attieksmes!? “Viņš/a tak tā arī darīja, paskaties kā sakāpis galvā, grib arī tāds būt haha, nu nesanāk viņam būt kā tam tur…” ohh, kādu dienu šis "tēlotājs var būt izdevies desmitiem reižu vairāk nekā 'Tu',... liecieties mierā šie ļaudis ar to sūdu, ļaujiet cilvēkam būt, cilvēce – kā cilvēki mēs esam visi diezgan līdzīgi, kā jau minēju…visi no mums..
Un jā, tādi kadri bieži tiek manīti kas šādi līdzina. Un… nevis cenšas saskatīt patieso personību, bet gan uzreiz cenšas kādam pielīdzināt, man ir kauns par to, man ir ļoti žēl, ka cilvēks ar personību pat nu ir nevērtē, nu kam tā tiek zaimota?
Ceru, ka mana doma ir saprotama, es nezinu ko par to domājiet Jūs, bet manī par šo ir šāds viedoklis.
http://oskarsklarks.wordpress.com/
Lai Jums forši koncerti, normāls dzerstiņš.. nu kas kuram...
Paldies ,tā teikt, par uzklausīšanu.

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.