FORUMS

grupa

lol 24.02.2017. 15:07
Protams, ka var. Droši vien dāma nespēj atbildēt uz ziņām un piedāvājumiem. :)
AA 24.02.2017. 14:27
Sorry, kļūdījos :)
Bet vispār jā, nav ko dirsties par saturu, vienmēr var uzzvanīt un precizēt.
Aicis 24.02.2017. 13:54
Kas zin varbūt pēc gadiem kļūšu. Tas tagad moderni. Padomāšu :)
AA 24.02.2017. 11:43
Aicis arī ir meitene.
Māte terēza 22.02.2017. 20:50
Paldies :)
Aicis 22.02.2017. 20:24
Gribēju tik pateikt, ka nu jau te sāk ost pēc vecā labā alternative.lv. :) lai izdodas atrast grupu, kur nebūs neviena idiota!
Māte terēza 22.02.2017. 20:15
Es jau pacentos un paskaidroju. Jābūt idiotam, lai nesaprastu.
lol 22.02.2017. 20:01
Jāāā, te ir tāds patriarhāts, ha! Nevienam nepis, ka tu esi meitene! :) Cilvēki cenšas tev palīdzēt, te nav runa par muzikālām spējām, bet par to, ka tu nevari uzrakstīt sludinājumu bez nesaprotam slenga un ar skaidru aprakstu, par to kāda stilistika tevi interesē, kāda nē, ko tu proti un ko tu sagaidi no mūziķiem ar ko potenciāli kopā spēlēsi.
Ja tu nevari aprakstīt, kas tevi interesē un kas padodas un, ja tu pati nezini, ko tu gribi spēlēt, negaidi, ka kāds uz šādu sludinājumu atsauksies.
Un man liekas, ja tevi kritizē, tad kritizē līmeni kādā spēlē nevis tavu dzimumu. :)
Veiksmi atrast domubiedrus, padotu ziņu pazīstamiem cilvēkiem, kam varētu interesēt, bet šādu sludinājumU kauns kādam dot lasīt.
Māte terēza 22.02.2017. 19:27
Vai tik to neraksta viens un tas pats cilvēks. Nav tā lielīšanās, vienkārši kas tas par mūziķi, kas sevi aprobežo? Ok, es varu darīt jebko, kas ir sakarīgs. Negribu močīt taisno bītiņu, tas arī ir viss. Un es vairāk specializējos uz bungām. Ja jūs visi esat tik kruti, tad ko darāt šajā formā? Spēlējat savus gigus, strādājat. Es nelūdzu, lai kāds brauc augumā, vienkārši gribēju atrast cilvēkus, kuri saprot, kas ir mūzika un kāda jēga ar to nodarboties. Es arī varu visus gudri kritizēt, bet nu tas man nepacels pašvērtējumu vai vēl kko. Esmu pieradusi, ka vīriešu dzimuma pārstāvji kritizē meitenes, kuras spēlē bungas vai ģitāru un atrod visādus iemeslus, lai piekasītos. Man tiešām ir tik ļoti vienalga, vienkārši nesaprotu, kāpēc daži ir tik ļoti aprobežoti.
lol 22.02.2017. 18:27
Pat Rons ir kompetentāks par šo sludinājumu.
Interesanti 22.02.2017. 16:51
Vismaz viens temats. kur netiek pieminēts Rons.
lol 22.02.2017. 16:41
Labāk beidz sprēgāt un pastāsti kārtīgāk, ko tu gribi spēlēt. Neviens nopietns cilvēks uz tādu 'sludinājumu' nekad neatbildēs.
Paklau 22.02.2017. 16:01
Māte, pilns LV andergraunds ir ar pašpasludinātajiem "es spēlēju giču, basu, bungas, ukuleli, taustiņus, elektroniku, perkusijas un dziedu", tā ka tu tikai noraksi viedokli par sevi, ja tā lielīsies. Neatbildi heiteriem un skaidrāk pasaki, ko tu gribi darīt.
Māte terēza 22.02.2017. 11:29
To pašu es varu pateikt tev, bet nav jēgas. Labi, man ir tik ļoti vienalga, nesākšu stāstīt ko es esmu izdarījusi utt. Ej muzicē, profesionālais mūziķi, man apkārt ir pietiekami daudz cilvēku, kuri man palīdz uzzināt to, ko man vajag :)
- 22.02.2017. 09:08
Beidz taisnoties, mazā. You're thoughts are shit so that means you're prolly shit. Cilvēks tev sniedz ieteikumus, kā atrast vieglāk citus nopietnus mūziķus (jo bez nopietnības nekas nesanāks, uzticies taču citiem, kuriem ir pieredze), bet tu te sāc viņam pārsmest. Big deal.
Māte terēza 21.02.2017. 20:06
Un ja ieminējos par abiem instrumentiem, tad padomā vēlreiz. Nē nu es vēl bassu varu piespēlēt, klavieres, ukulelli, visu var sarunāt un izdarīt. Vienīgi jāmācās. Neuzskatu, ka būtu jāaprobežo sevi ar vienu instrumentu, var vienu padziļināti apgūt, bet nu nekad sliktāk nepaliks no tā, ka vēl kaut ko proti :)
Māte terēza 21.02.2017. 20:02
Kāpēc man būtu jāizpatīk anonīmam cilvēkam? Kas skaitās profesionāls mūziķis?;d Es arī varu sākt gudri rakstīt, jo aiz ekrāna malas visi baigi lielie. Vārdu "smagucis" vari uztvert kā gribi, es nevēlējos iedzīt sēni rāmjos, jo esmu gatava mācīties *un vispār ievieto šeit visu bullshitu, kuru vien varētu atbildēt*. Un dzirnavas ir šlāgeris/citu mūziķu "dziesmas, jeb veids kā daudzi sāk pelnīt naudu. Katrs mūziķis, kurš ir kaut kur mācījies zin to "terminu"
- 20.02.2017. 18:02
Kapēc tu nevari normāli uzrakstīt sludinājumu? Vai tiešām pāris jautājumu dēļ man jāraksta uzreiz uz tavu telefona nr.? Teiksim, kas ir smagucis? Nine Inch Nails? Sun O? Vai Grindmother? Un ko nozīmē spēlēt dzirnavas? Un tu pat nepateici, kāda varētu būt tava loma grupā.
Šis nāk no profesionāla mūziķa (tas tā, lai tu varētu justies mazliet labāk par sevi).
Māte terēza 18.02.2017. 00:04
Sveiki!
Tātad ir nedaudz apnicis spēlēt dzirnavas, tāpēc meklēju cilvēkus, kuri ir gatavi nopietni pievērsties mūzikai un veidot grupu. Pati esmu bundziniece jau ceturto gadu un 6 gadus maucu giču. Man ir vēlme miksēt džeziņu ar smaguci, ja tev ir līdzīgas intereses, tad raksti- 20004305

Pievieno komentāru

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.