ALBUMU APSKATI

The Fall Of Troy - The Fall Of Troy

Ctrl_bug 01.08.2012. 01:18
Šis te brīnums man ir nonācis elektroniskā ceļā, tas ir - nolādējot, par ko ļoti atvainojos, taču nespēju objektīvu iemeslu dēļ jūsmot par šo te atklājumu. Pieskaitīt šos trīs jaunos puišus (vecumā 17-18 gadi) pie kāda noteikta stila man šķiet visai apgrūtinoši,...

Šis te brīnums man ir nonācis elektroniskā ceļā, tas ir - nolādējot, par ko ļoti atvainojos, taču nespēju objektīvu iemeslu dēļ jūsmot par šo te atklājumu.

Pieskaitīt šos trīs jaunos puišus (vecumā 17-18 gadi) pie kāda noteikta stila man šķiet visai apgrūtinoši, bet tieši šī te nestandartizētā spēle - dažādi ģitāru echo-efekti, neprognozējamā ritma maiņa, no otras puses apbrīnojamais melodiskums.

Oriģinalitāte šajā trio ir saskatāma ne vien spēlē, bet arī dziesmu nosaukumos un to tekstos (ievērtēt dotās grupas dziesmu vārdus ir iespējams šeit - http://lyrics.alternative.lv/index.php?a=The%20Fall%20Of%20Troy).

Īpaši vēlētos atzīmēt dziesmu ar visgarāko nosaukumu (ja vien to atšifrē) - F.C.P.S.I.T.S.G.E.P.G.E.P.G.E.P. (mūsu LV metāl-dūdu A.D.K.N.K.K.P.0.20Ls.P. stilā, taču šai gadījumā atšifrējums nav man zināms). Tieši šai dziesmā, pēc manām domām, krustojas lielākais klāsts iespējamo stilu - esmu sadzirdējis džeza, post-punk'a, metāla, hc, emo u.c. stilu iezīmes, kas kopā skan visai... hmm, visai intriģējoši. ;) varētu teikt - šim mikslim ir nākotne!

Tomēr iesaku šo albūmu noklausītie ne vienu vien reizi, jo tas nebūt nav tas variants, ka meldiņš pielīp no pirmās noklausīšanās reizes. Iedziļinoties dotajā klausāmvielā, ir iespējams saklausīt milzīgu lērumu skaistu detaļu, kuras tiešām apbur.

P.S. http://www.thefalloftroy.com/

P.P.S. Atvainojos par savu subjektivitāti.

Izdošanas datums: 30.11.2003.

Izdevējs: Lujo Records

Tracklist

 1. Rockstar Nailbomb
 2. Spartacus
 3. The Circus That Has Brought Us Back To These Nights (Yo Chocola)
 4. Mouths Like Sidewinder Missiles
 5. The Last March Of The Ents
 6. F.C.P.S.I.T.S.G.E.P.G.E.P.G.E.P.
 7. Whacko Jacko Steals The Elephant Man's Bones
 8. Reassurance Rests In The Sea
 9. The Adventures Of Allan Gordon
 10. I Just Got This Symphony Goin'
 11. What Sound Does A Mastodon Make?

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

23.aug
piektdiena

Satarial in Riga // Stagnant Project

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.aug
piektdiena

Kas Tev Par Daļu koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
24.aug
sestdiena

The BIG Deal // Zona

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS