ALBUMU APSKATI

Mara'akate - Self Titled

hedache 01.08.2012. 01:02
Ja man kāds prasītu nosaukt kādas chaotic stila grupas tad šī jau nu noteikti, ka būtu viena no tām. Ar saviem mainīgajiem ritmiem, pārejām un ģitāru solo partijām viņi patiesi patīkami pārsteidza mani. Brīžiem atgādina tādu pazīstamu grupu kā Shora ar visu savu...

Ja man kāds prasītu nosaukt kādas chaotic stila grupas tad šī jau nu noteikti, ka būtu viena no tām. Ar saviem mainīgajiem ritmiem, pārejām un ģitāru solo partijām viņi patiesi patīkami pārsteidza mani. Brīžiem atgādina tādu pazīstamu grupu kā Shora ar visu savu skaņu pārpilnību, brīžiem, savukārt, ieskanas roķīga ģitāras partija un prāts sāk nesties uz vecajiem 80-tajiem. Šī nudien interesantā grupa pamanās brīžiem savās dziesmās pārskriet no tādiem stiliem kā scremo uz grind, panākot diezgan eksperimentālu skaņu (manā skatījumā). Lai gūtu vismaz kādu saprašanu par dziesmām kopumā man nācās tās noklausīties vismaz pāris reizes, savādāk sākumā viss saplūda vienā plūsmā. Kopumā diezgan interesants albūms priekš tiem klausītājiem, kas meklē ko jaunu, eksperimentālu un nedzirdētu mūzikā.

Izdošanas datums: 30.11.2002.

Izdevējs: One Day Savior Recordings

Tracklist

  1. Congratulations On Your Impending Nuptuals
  2. Diet Usurp?
  3. Shotgun, Not Window
  4. Wolfenstein 3D
  5. Tree Song
  6. Fireball

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

23.aug
piektdiena

Satarial in Riga // Stagnant Project

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
23.aug
piektdiena

Kas Tev Par Daļu koncerts

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
24.aug
sestdiena

Rokfestivāls Vērte 2019

Rūjiena, Rūjiena
24.aug
sestdiena

Rock In Riga

Autentika, Bruņinieku iela 2 Riga
24.aug
sestdiena

The BIG Deal // Zona

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050

FORUMS