ALBUMU APSKATI

Defiance, Ohio - The Great Depression

pitchfork 01.08.2012. 02:32
Defiance, Ohio, starp citu, ir ne tikai sasodīti lieliska ansambļa nosaukums, bet arī pavisam īsts štats ASV. Pritī fanī, tipa “I live in Defiance”. Līdzīgi Mianus. Bet liksim štatus mierā, Defiance, Ohio ir 100% DIY folk-punk džeki un meitenes, kuru pirmais full-length...

Defiance, Ohio, starp citu, ir ne tikai sasodīti lieliska ansambļa nosaukums, bet arī pavisam īsts štats ASV. Pritī fanī, tipa “I live in Defiance”. Līdzīgi Mianus. Bet liksim štatus mierā, Defiance, Ohio ir 100% DIY folk-punk džeki un meitenes, kuru pirmais full-length albums “Share What Ya' Got”, kura oriģinālā CD laimīgais īpašnieks esmu arī es, ieņēma 49. vietu neoficiālā ASV internetaptaujā “Top 100 Punk Albums Of All Time”. Nav jau tā, ka tam būtu diži nozīmīgi, bet salīdzinoši jaunai pilnīgas pagrīdas grupai tas ir visai neraksturīgi.

Grupas sastāvs arīdzan nav nekāds ierastais – sastopami tādi instrumenti kā čells, bandžo, vijole un kontrabass. Līdz šim D,E relīzes bija pašproducētas, izdotas uz Plan-It-X leibla, tā paša, kur pirms pāriešanas un lielajām ierakstu kompānijām un folk skaņas zaudēšanas ierakstījās arī Against Me!, un šamējo (Plan-It-X) sauklis ir šāds: If It Ain't Cheap, It Ain't Punk. Tas nozīmē, ka neviens ieraksts netiek pārdots dārgāk par $5. Taču laika un līdzekļu trūkuma dēļ šis konkrētais iznācis arī caur neatkarīgo un joprojām DIY ētiku piekopjošo No Idea Records. Priecē tas, ka dziesmu teksti ir ļoti interesanti un sirsnīgi gan par politiku, gan dziļi personīgām lietām, dzied gan puikas, gan meitenes, mūzika nav smaga, ģitāra ir akustiska, skaidri sadzirdami čells/vijole, dažkārt bandžo. Dziesmas gan himniskas, gan iemidzinošas, gan tādas, kas velk uz dejošanu.

Un labās ziņas šādas – visus Defiance, Ohio albumus/EP/splitus var pavisam godīgi nokačāt no viņu pašu mājaslapas http://defianceohio.terrorware.com/ ! Tā kā mudīgi klausīties! ;D

Izdošanas datums: 18.04.2006.

Izdevējs: No Idea

Tracklist

 1. Petty Problems
 2. Enough
 3. Oh, Susquehanna!
 4. The New World Order
 5. Calling Old Friends
 6. Trip and Stumble
 7. This Feels Better
 8. The Year
 9. Grandma Song
 10. Letter Home
 11. The Temperature Is Dropping
 12. Lambs At The Slaughter
 13. Condition 11:11

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.dec
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.dec
ceturtdiena

Ziemassvētku priekšnojautas ar Čipsi un Dullo

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
19.dec
ceturtdiena

Les Attitudes Spectrales + Donēts

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.dec
ceturtdiena

METAL XMAS EVENT

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
20.dec
piektdiena

Marduk, Attic & Unlight

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS