ALBUMU APSKATI

Cult Of Luna - Salvation

kontrolz 01.08.2012. 02:01
Viens no pēdējiem atklājumiem, kas ir kā pielipis manai 'pleilistei'. Vispārīgi Zviedrijas skatuve pārsteidz ar savu 'smago' izpildītāju klāstu, kurš Eiropas mērogos noteikti ir viens no kalorītākiem ar Arch Enemy, Meshuggah, In Flames, At The Gates, Dimmu Borgir, Dark...

Viens no pēdējiem atklājumiem, kas ir kā pielipis manai 'pleilistei'.

Vispārīgi Zviedrijas skatuve pārsteidz ar savu 'smago' izpildītāju klāstu, kurš Eiropas mērogos noteikti ir viens no kalorītākiem ar Arch Enemy, Meshuggah, In Flames, At The Gates, Dimmu Borgir, Dark Tranquillity, Soilwork, Children Of Bodom u.c. priekšgalā, kuri noteikti nav sveši daudziem jo daudziem smagās mūzikas cienītājiem - vai tie būtu 'hardkoristi' vai 'metālisti'. Viens no spilgtajiem Zviedru fenomenu piemēriem noteikti ir Cult Of Luna.

Šai grupai no Zviedrijas ir visai daudz dalībnieku - veseli 7 - Klas Rydberg (vokāls), Erik Olofsson (ģitāra), Thomas Hedlund (bungas), Magnus Lindberg (apskaņošana, perkusijas, ģitāra), Johannes Persson (ģitāra), Andreas Johansson (bass), Anders Teglund (sempli, sintezators).

Daudzi varbūt varētu nosaukt Cult of Luna puišu veidoto mūziku par nogurdinošu, jo klausītājs vidēji vienas dziesmas laikā tiek 'mocīts' ilgak par 8 minūtēm. Bet manuprāt tas veido vienīgi savu neatkārtojamu atmosfēru un kompozīciju, jo dziesmas kaut arī ir garas, taču pārplūst viena no otras, veidojot sava veida vienu kopīgu 73 minūšu garu skaņdarbu.

Spēlēšanas stilu nodefinēt ir ļoti grūti, jo grupa ir praktiski unikāla skanējuma ziņā. Īsi sakot, tas ir lēns, melodisks metālrokkors. Kaut cik līdzīgi pēc skanējuma varētu būt Isis, Tool, Neurosis, Breach un varbūt arī nedaudz Converge.

Īpaši izcelt kādu dziesmu ir visai apgrūtinoši, tomēr gribētos atzīmēt "Leave Me Here", kurai ir uzņemts gana interesants, ievērtēšanas vērts klips.

Mans vērtējums - 9/10.

Izdošanas datums: 20.10.2004.

Izdevējs: Earache

Tracklist

  1. Echoes
  2. Vague Illusions
  3. Leave Me Here
  4. Waiting For You
  5. Adrift
  6. White Cell
  7. Crossing Over
  8. Into The Beyond

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

6.dec
piektdiena

Fools on Parade

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
6.dec
piektdiena

Gnoomes (RU)

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
7.dec
sestdiena

Nikto + Elvi Soulsystems

Nemiers, Rīga, Aristīda Briāna iela 9A
30.jan
ceturtdiena

HARAKIRI FOR THE SKY (Austrija, post rock-black metal)

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a, Rīga
19.feb
trešdiena

Alcest {fr} Birds In Row {Fr} Kaelan Mikla {Is}

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga

FORUMS