ALBUMU APSKATI

Converge - Petitioning The Empty Sky

Jānis X 01.08.2012. 00:06
Manuprāt, pirmais converge albūms - tātad nepavisam ne svaigs.. bet ne jau tas nosaka mūzikas vērtību. šis manuprāt ir ļoti labs albūms [pārējos neesmu kārtīgaak izklausījis]! raxturot varētu ar vārdiem - psihiski nelīdzsvarots metalcore ar kontrastiem un dažbrīd...

Manuprāt, pirmais converge albūms - tātad nepavisam ne svaigs.. bet ne jau tas nosaka mūzikas vērtību. šis manuprāt ir ļoti labs albūms [pārējos neesmu kārtīgaak izklausījis]! raxturot varētu ar vārdiem - psihiski nelīdzsvarots metalcore ar kontrastiem un dažbrīd pat šķietami haotiskiem ritmiem, dažādām diezgan metāliskām ģitāras fiškām, dažām tīri hardcoriskām fiškām, dažām ļoti skaistām emocionālām vietām [dziesma "dead", kura sākas ar vārdiem You never loved me - noteikti ka banāli, bet dziesma tāda neizklausās..]. man jau patīk tās sarežģītās ritmu uzbūves, ārprātīgais vokāls [kuram labi sanāk arī gaudot=dziedāt].. dažbrīd viņiem nāk ārā arī tādi pat bītliski joki. nu man jau patīk jēdziens art:core, ar ko es gribētu šo raxturot [mans subjektīvais viedoklis un pašizdomāts jēdziens]!!!

Izdošanas datums: 20.01.1998.

Izdevējs: Equal Vision

Tracklist

  1. The Saddest Day
  2. Buried But Breathing
  3. Forsaken
  4. Farewell Note To This City
  5. Albatross
  6. Color Me Blood Red
  7. Dead
  8. For You
  9. Shingles
  10. Antithesis

Lasi vēl

Komentāri

Evilplant 24.04.2013. 17:49
Viņu pirmais albums ir Halo in a Haystack

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

13.dec
piektdiena

Piektdiena, '13.

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
13.dec
piektdiena

Pūķa Gars

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
20.dec
piektdiena

JUUK

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
10.jan
piektdiena

Saša Samoiļenko & TOMAS Band

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia
24.jan
piektdiena

blank | Black Medicine Tour: Rīga

Ansamblis, Robežu iela 38 Riga, Latvia

FORUMS