ALBUMU APSKATI

A Static Lullaby - ... And Don't Forget To Breathe

Jānis X 01.08.2012. 00:40
Patiesībā, vēl viens šī gada pārsteigums, šoreiz emo/hc/punk lauciņā. Patīk jau man šis stiliņš ar sāpīgājiem kliedzieniem, emocionālajiem ģitāras rifiņiem, pancīgajiem ritmiņiem utt. Arī šai grupai man dīvaini ir dzirdēt ģitāras soliņus [pozitīvā nozīmē],...

Patiesībā, vēl viens šī gada pārsteigums, šoreiz emo/hc/punk lauciņā. Patīk jau man šis stiliņš ar sāpīgājiem kliedzieniem, emocionālajiem ģitāras rifiņiem, pancīgajiem ritmiņiem utt. Arī šai grupai man dīvaini ir dzirdēt ģitāras soliņus [pozitīvā nozīmē], bet tikpat dīvaini skan arī kardāns kopā ar melodisku vokālu. Dažbrīd diezgan saldi, dažbrīd pat numetāliski, dažbrīd nikni, bet kopumā ļoti jauka grupa. Dziesmu uzbūve nav banāli vienkārša, vietām diezgan interesanti ritmi un idejas, lai gan neiztikt bez tādām standart emo lietām [kliedzieniem klusumā, ļoti sāpīgiem vārdiem, Thursday-veidīgiem ritmiņiem un backvokāliem], kuras sāk jau nedaudz šķebināt, bet tas nu pieder pie stila. Dažas no dziesmām ir publicētas jau iepriekš, bet, manuprāt, skaņa šajā pilnmetrāžas albūma ir krietni pieslīpētāka. Teksti man īsti nesaprotami, jo ir diezgan tēlaini, bet tur jau vajag ļoti labas angļu val. zināšanas, katrā gadījumā no emocionālo textu izrādes nākuši.

Piebildīšu vēl, ka tiešām labs albums un Thursday veida mūzikas cienītājiem patiks, tāpat jāsaka mani novērojumi, ka šis stiliņš kļūst aizvien populārāks, un, manuprāt, drīz varētu ieņemt nu-metal vietu - skaistie, sērīgi puiši apspīlētās tumšās drēbēs ar sāpīgām, bet melodiskām dziesmām - kam gan tas nepatīk? Vērtēju ar 4,5 - man traucē saldums un nelielais, bet kaitinošais oriģinalitātes trūkums, bet tas jau ir gaumes jautājums.

Izdošanas datums: 28.01.2003.

Izdevējs: Ferret

Tracklist

  1. Nightmares Win 6-0
  2. Love To Hate, Hate To Me
  3. Withered
  4. Lipgloss and Letdown
  5. A Sip Of Wine Chased With Cyan
  6. We Go To Eleven
  7. The Shooting Star That Destroy
  8. A Song For A Broken Heart
  9. Annunciate While You Masticate
  10. Charred Fields Of Snow

Lasi vēl

Komentāri

Esi pirmais, izsaki savu viedokli!

Izsaki savu viedokli

Alternative.lv neuzņemas atbildību par komentāru saturu, kā arī aicina ievērot vispārējas ētikas normas un LR likumdošanu. Portāla pārstāvji patur tiesības dzēst neatbilstošus komentārus, kā arī uzsver, ka neskaidrību gadījumā administratoriem vienmēr taisnība.

JAUNUMI

PASĀKUMI

18.dec
trešdiena

20 minūtes slavas

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.dec
ceturtdiena

Ziemassvētku priekšnojautas ar Čipsi un Dullo

Leningrad, Kr. Valdemāra iela 4
19.dec
ceturtdiena

Les Attitudes Spectrales + Donēts

Depo, Vaļņu iela 32, Rīga
19.dec
ceturtdiena

METAL XMAS EVENT

Republika, Pils iela 14, Riga, Latvia LV-1050
20.dec
piektdiena

Marduk, Attic & Unlight

Melnā Piektdiena, Brīvības gatve 193c, Rīga
Biļetes: ticketshop.lv

FORUMS